Приватизація в Україні здійснюватиметься за єдиними правилами

За допомогою нововведень в Україні хочуть врегулювати питання взаємодії державних органів приватизації з акціонерним товариством, державним реєстратором та Нацкомісією з цінних паперів та фондового ринку.

Уряд вніс зміни у Постанову Кабінету Міністрів від 11 вересня 1996 року № 1099 «Про затвердження Порядку перетворення у процесі приватизації державних, орендних підприємств і підприємств, заснованих на змішаній формі власності, в акціонерні товариства», що дозволить здійснювати позначений процес за єдиними правилами.

Відповідну постанову прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 27 червня 2012 року.

Прийняття акта сприятиме вдосконаленню загального порядку перетворення в процесі приватизації державних підприємств, підприємств створених на орендованому майні та заснованих на базі майна різних форм власності, в акціонерні товариства.

Крім того, даний документ усуває розбіжності між законодавчими актами України, дозволяє врегулювати питання взаємодії державних органів приватизації з акціонерним товариством, державним реєстратором та Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.