Проти злодія немає прийому або як забезпечити безпеку приватного будинку

Сучасних покупців житла за містом цікавить не тільки якість забудови, розташування селища, його інфраструктура, але і безпеку.

При цьому, за даними експертів, безпека для більшості покупців є одним з найважливіших критеріїв при виборі житла. Надійна система безпеки в кілька разів підвищує престиж проживання в конкретному селищі.

На сьогоднішній день безпека в різних селища забезпечується різними способами, є як дорогий, так і дешевий варіант. Деякі селища забезпечені сучасними охоронними системами з пультами і камерами на кожній ділянці, деякі воліють наймати патруль і охорону КПП.

Самі ж жителі заміських будинків, вважають, що наявність охоронної сигналізації у будинку є найкращим засобом забезпечення безпеки. Крім того, цей варіант набагато доступніші за ціною, на відміну від варіанту знімною охорони і стаціонарних постів при в’їзді в селище.

Девелопери котеджних селищ мабуть прислухалися до думки мешканців, оскільки, як відзначають експерти, будівельні компанії звертаються до великих охоронним агентствам все рідше. У першу чергу, з причини того, що дана стаття витрат значно підвищує собівартість проекту.