ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ — ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ

Посмішка — запорука успіху. Про це знають усі люди, які займаються громадськими справами, публічно виступають або просто часто спілкуються з клієнтами по роботі. Зараз складно переоцінити важливість комунікабельності, тому, як би не хотілося, але похід до стоматолога — це крок до особистого благополуччя.Тож Рекомендую замовити собі http://lukashuk.com.ua/services/protez-zubov-kiev/ за найкращою ціною та високої якості

Завдяки сучасним технологіям можна повністю відновити повноцінну посмішку. До протезування вдаються 50% населення світу, як до поширеною і популярною процедурою. З допомогою протезування можна відновити як кілька зубів одночасно, так і один.

Види протезування
Якщо виникли проблеми з зубами — не варто затягувати відвідування стоматолога. Якщо зуби відсутні тривалий час, то це провокує руйнування і викривлення сусідніх зубів, ураження ясен і порушення мови (https://ru.wikipedia.org/wiki/Стоматологическое_протезирование).

Існує кілька видів протезування:
Гнучкі нейлонові протези;
Коронки з металокераміки;
Бюгельні протези;
Мостоподібний протез.
Нейлонові протези дуже гнучкі та легкі, зроблені з прозорого нейлону. Вони швидко монтуються і практично не пошкоджують ротову порожнину. Якщо відсутнє відразу кілька зубів підряд — краще використовувати міст. Він буває металопластиковий, керамічний або металокерамічний. Мостоподібний протез тримається на сусідніх зубах і може прослужити до 10 років обережного користування. Найпоширенішими вважаються бюгельні протези, вони кріпляться за допомогою гачків або штифтів, не пошкоджують зуби і довго збережуть цілісність.

Догляд за зубами після протезування
Скільки прослужать зубні протези, безпосередньо залежить від догляду. Якщо дотримуватися всіх правил, то нові зубки протримаються до 10 років.

Що потрібно робити, щоб продовжити термін експлуатації:
Промивати ротову порожнину 2 рази на день;
Використовувати антисептичні розчини;
Користуватися спеціальними щітками для чищення протезів;
Відвідувати стоматолога не рідше ніж раз на 6 місяців.
Протезування зубів доступно в будь-якому віці. Для нього практично немає протипоказань, тому красива посмішка в сучасному світі доступна абсолютно всім!