Прокуратура передала в суд справу скандального забудовника ЖК «Печерський Бастіон»

Прокуратура Печерського району Києва направила до суду кримінальну справу стосовно керівника підрядної організації, котрий дав наказ знищувати зелені насадження та самовільно прокладати дорогу на вулиці Кіквідзе, 23.

«Чиновник самовільно, в інтересах забудовника, зайняв земельну ділянку площею 0,30 га для прокладки насипної дороги від будівельного майданчика по вул. Ольшанської, 2Б – ЖК «Печерський Бастіон» у двір житлового будинку по вул. Кіквідзе, 23», – говоритися в повідомленні прес-служби прокуратури Печерського району р. Києва.

За вказівкою чиновника бульдозером і екскаватором був знищений газон, викорчувані дерева і знятий родючий шар ґрунту. Частина зелених насадження він розпорядився засипати глиною, дрібні дерева вирубати.

За висновком екологів та столичної інспекції сільського господарства розмір збитків, спричинених довкіллю знищенням зелених насаджень та зняття родючого шару ґрунту, становить майже 168 тис. грн.

Прокуратура Києва заявила два позову в Господарський суд Києва про визнання недійсним договорів оренди земельних ділянок, на яких було розпочато незаконне будівництво.

У прес-службі прокуратури району зазначили, що чиновник обвинувачується у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 197-1 КК України «Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво» та ч. 2 ст. 365-1 КК України «Перевищення повноважень службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правових форм».