Програма «Доступне житло» набирає обертів

Уряд чітко регламентував використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла.

Про це повідомили у прес-службі Мінрегіону.

Це дасть можливість забезпечити у поточному році житлом понад 1500 сімей, які потребують поліпшення житлових умов. Відповідний Порядок затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29.02.2012 № 193.

В даний час Мінрегіон узагальнює пропозиції забудовників, які будуть розглядатися на засіданні Міжвідомчої комісії з розгляду пропозицій щодо формування переліку об’єктів житлового будівництва, на добудову (будівництво) яких або придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти. Перше засідання Міжвідомчої комісії у 2012 році відбудеться в березні поточного року, його дата буде оголошена додатково.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» для надання державної підтримки з метою будівництва (придбання) доступного житла у поточному році передбачено 200 млн гривень.

Для участі у відборі об’єктів забудовникам (замовникам, управителям, продавцям) об’єктів незавершеного будівництва необхідно подати в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства відповідні документи для розгляду на засіданні Міжвідомчої комісії. Форми зазначених документів затверджено наказом Мінрегіону від 20.12.2011 № 361 «Про затвердження форм гарантійного листа та графіка-виконання будівельно-монтажних робіт», який зареєстровано у Мін’юсті 10.01.2012 за № 12/20325.