Професіонали будівельної галузі визначили житловий комплекс року

10 квітня експертна рада всеукраїнської професійної премії «Український Будівельний Олімп» визнав Zverinetskiy переможцем у номінації «Житловий комплекс роки».

На думку експертів премії – професіоналів будівельної галузі, представників громадських та наукових організацій – за підсумками 2012 року, клубний будинок «Zverinetskiy» заслуговує високого звання – «Житловий комплекс роки». Експертна рада високо оцінив концепцію, переваги місця розташування комплексу «Звіринецький», а також інноваційні технології будівництва і чудова якість матеріалів.

Премія «Український Будівельний Олімп» заснована в 2005 році. Це спеціальна українська нагорода, яка свідчить про високої професійної компетентності Лауреатів у сфері будівельної справи. У Експертна рада премії входять професіонали, добре відомі в ділових колах країни і знають будівельний ринок, але не беруть безпосередньої участі у підприємницькій діяльності. Це, в основному, науковці, незалежні експерти та керівники професійних організацій таких, як, наприклад, Українська Будівельна Асоціація.

«Ця нагорода є підтвердженням високого професіоналізму команди творців нашого комплексу, якості робіт підрядних організацій. Показово, що подібне звання ми отримали не на стадії проекту, а одночасно з введенням в експлуатацію. Тобто експертна рада визнала наш дім «Житловим комплексом року» оцінюючи не ідею, а її конкретне втілення. В недалекому майбутньому ми розмістимо Диплом Лауреата в центральному холі нашого комплексу, адже ця нагорода належить мешканцям клубного будинку Zverinetskiy», – стверджує директор «Ітон Груп» Олександр Вовченко.

Відзначимо, що перемога в номінації «Житловий комплекс року» – не перше високе досягнення клубного будинку Zverinetskiy. Раніше будинок отримав нагороду щорічної національної премії лідерів розвитку нерухомості та інфраструктури City Awards в номінації «Самий престижний житловий комплекс 2012 року», став вибором 2012 року на думку редакції авторитетного будівельного журналу Building. Житлового комплексу «Звіринецький» також отримав максимальний рейтинг – «П’ять зірок» від самого відвідуваного українського порталу Кращої Української Нерухомості lun.ua.

ЖК «Zverinetskiy» – клубний будинок преміум-класу, розташований на одній з самих тихих і найпрестижніших вулиць Печерська – Звіринецькій. Комплекс введено в експлуатацію 9 квітня 2013 року. У будівництві житлового комплексу застосовані найбільш прогресивні матеріали і технології, що дозволяє стверджувати – за якістю будівництва аналогів «Звіринецькому» в Україні немає. Девелопер проекту – ТОВ «Ітон Груп», генпідрядник – ТОВ «Житлобудинвест».