Проекти «Independence» визнані кращими з кращих

Початок березня цього року видався для девелопера досить врожайним на нагороди в рамках конкурсу «Житло -2012» в Києві. Урочиста церемонія нагородження проходила в приміщенні виставкового центру ” АККО Інтернешнл 5 березня 2012 року.

Групою компаній «Independence» до участі в конкурсі було заявлено відразу три об’єкта: Клубний будинок «Арт Хол» (Київ р.), Житловий комплекс«Престиж Хол» (Київ р.), «Дім на Мечникова» (р. Дніпропетровськ).

Всі заявлені «Independence» проекти перемогли кожен у своїй номінації.

За підсумками рішення журі незалежного конкурсу «Житло – 2012», до складу якого входили відомі архітектори, забудовники та представники Мінбуду:

  • клубний будинок «Арт Хол» переміг в номінації «Кращий проект Києва»:
  • житловий комплекс «Престиж Хол» – у номінації «Кращий житловий комплекс України преміум-класу»;
  • «Будинок на Мечникова» – у номінації «Краща новобудова Дніпропетровська».

Крім того, організаторами конкурсу «Житло – 2012», на порталі заміської та зарубіжної нерухомості www.zagorodna.com з 23.01.12 по 23.02.12 вперше проводилося онлайн голосування на звання переможця «Народне визнання в галузі будівництва». У конкурсі брало участь 76 об’єктів в одинадцяти номінаціях.

За результатами народного онлайн голосування Клубний будинок «Арт Хол» впевнено переміг у номінації «Краща новобудова еліт-класу».

Отримані нагороди ще раз підтверджують високий професіоналізм і рівень проектів девелоперського холдингу «Independence».

Вітаємо мешканців з правильним вибором і вдалим придбанням квартир в будинках – переможців престижного конкурсу «Житло – 2012»!