Продажу первинного житла помітно зросли, – експерт

За січень-липень 2013 року обсяг продажів квартир в новобудовах столиці зріс майже на 9%.

За 7 місяців поточного року ринок первинної нерухомості показав помітне зростання. Таку думку висловила керівник відділу продажів компанії «Інтергал-Буд» Юлія Горох. За її даними, зростання продажів первинки на внутрішньому ринку за січень-липень 2013 року зріс на 20% порівняно з попереднім роком.

Юлія Горох нагадала, що, за даними офіційної статистики, обсяги введення житла в експлуатацію в Україні збільшилися майже на 7% , а нових об’єктів будівництва стало більше на 15%.

«Хочу відзначити, що активно розвивається не тільки столичний ринок житла, але і регіональний. Наприклад, зростання показує ринок Західної України, який довго був не активний у період кризи. Ми зараз завершуємо будівництво трьох об’єктів у Львові, і більше 70% квартир у них вже продано», – розповіла Юлія Горох. Разом з тим, лідерство по попиту на житло, як і раніше зберігає Київ.

Представник будівельного ринку вважає, що галузь остаточно вийшла з кризи. «У нас (компанія «Інтергал-Буд» – ред.) зводиться відразу кілька проектів у столиці (ІІ черга ЖК «Яскравий», ІІ і ІІІ черга ЖК «Паркові Озера», житловий будинок по вул. Саперно-Слобідський, І черга ЖК «Малахіт» і РК «Лідер»). Нові проекти запускають практично всі провідні гравці. Цей рік буде відправною точкою для активного зростання», – додала Юлія Горох.