Продаж особняка по частинах – кращий варіант для того, щоб його продати

Сьогодні щоб хоч якось зрушити з місця продажу заміських будинків, забудовники прийняли рішення переробляти великі елітні особняки під звичайні багатоквартирні будинки. У таких будинках власниками можуть бути декілька осіб.

Як розповів Олександр Вєтров, який є власником однієї великої консалтингової компанії, що вже впродовж чотирьох років він не може продати свій заміський особняк площею 800 квадратних метрів.

При цьому він зазначає, що в момент початку будівництва, подібні будинки користувалися небувалим попитом, тому бізнесмен і планував заробити на ньому величезну суму грошей.

Спочатку Вітрів виставив будинок на продаж за 2 млн. доларів і мав намір виручити близько 1 800 000 доларів. Однак, до моменту закінчення будівництва, почалася криза, в результаті якого стався обвал ринку нерухомості. Після його закінчення будинок знову був виставлений на продаж. Але виявилося, його пропозиція вже не було актуальним, так як величезні особняки перестали користуватися популярністю. Тепер Олександр хоче продати будинок хоча б за 800 тисяч доларів для того, щоб хоч якось повернути власні вкладені гроші.

Сьогодні ситуація на ринку заміської нерухомості залишається бажати кращого: продаж будинків великої площі впали практично в 5 разів. Багато особняки по кілька років простоюють, так і не знайшовши своїх власників. Варто відзначити, що це ставитися і до тих особнякам, які знаходяться в елітному селищі Конча-Заспа. Адже в основному їх загальна площа складає близько 1000 квадратних метрів і більше. Будували їх ще до початку кризи.

Тому, на думку багатьох фахівців, на сьогодні найкращим варіантом для продажу особняка великої площі – це продавати його по частинах.