Престижний «Престиж хол»

Таємний покупець порівняла дві новобудови «Престиж хол» і «Бульвар Фонтанів» і поділилася у своєму блозі враженнями.

Так як ці новобудови знаходяться поруч, то виникає природне бажання порівняти їх, і зрозуміти, чому ж один комплекс краще іншого. Я вирішила задовольнити свою цікавість, і вирушила у відділ продажів ЖК «Престиж хол», пише таємний покупець Ірина.

Місце розташування

Відразу скажу, що шлях від станції метро «Палац Україна» до новобудови «Престиж хол» ближче, ніж до «Бульвар фонтанів». Буквально п’ять хвилин, і я вже у «престижного» офісу продажів. Місце тут, звичайно зручний і, головне тихе, що не завжди можна зустріти в центрі міста. Це перетин вулиць Анрі Барбюса і Патріса Лумумби в Печерському районі Києва. Престижний Район, і можна сказати, аристократичний.

На автомобілі сюди можна під’їхати як з вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), так і з бульвару Лесі Українки.

По сусідству з житловим комплексом – готельно-ресторанний комплекс «Autograph», бізнес-центри, Палац Україна, безліч продуктових супермаркетів і мереж брендових марок. Недалеко – кафе, ресторани, паби. Тут є школи і дитячі сади.

І в той же час поруч – тихі дворики радянської малоповерхової забудови.

Про «Престиж холі»

Забудовник ЖК «Престиж хол» – компанія ТОВ «А. В. С.». Вона була створена в 2002 році для реалізації проектів з будівництва елітної нерухомості Києва. Підрядник –ЗАТ «АЕРОБУД».

Ідея і проект будівництва житлового комплексу на місці колишньої швейної фабрики народилися в 2006 р., а реально до будівництва приступили у 2009 р. Але по справжньому розгін в будівництві почався в 2012 році. До цього часу забудовник постійно переносив терміни здачі в експлуатацію чергового будинку. Ця тема неодноразово обговорювалася на форумах, присвячених нерухомості. Зараз ситуація, здається, налагодилася. Перша і друга черги будівництва здано в експлуатацію (у 2012 р.). Третю планують завершити у третьому кварталі 2013 року.

На території майже 0,5 га буде 8 різноповерхових секцій, в яких розмістяться 663 квартири. Будинки будуються за каркасно-монолітною технологією. Зовнішні стіни заповнюються пінобетонними блоками, а внутрішні перегородки з червоної цегли.

На території житлового кварталу буде підземний паркінг на 650 місць. До речі, купити паркомісце тут можна за $40 000. На перших поверхах розмістяться відділення банку, салон краси, стоматологічна клініка, кафе. Будуть тут і офісні приміщення.

У дворі – дитячий майданчик, а в перспективі в ЖК «Престиж хол» – власний приватний дитячий садок.
Планування квартир стартують від 48 кв. м. Найбільші досягають 275 кв. м. Є в «Престиж холі» квартири в двох рівнях і квартири з терасою.

Багато квартири мають нестандартне планування, кімнати зі скошеними кутами, п’ятикутні кімнати, з кутовими вікнами від підлоги і з лоджіями складної конфігурації. Добре це чи погано – складно судити, зате це широке поле діяльності для дизайнерів.

Завжди приємно, коли в споруджуваному будинку є шоу-рум, в якому можна подивитися, як буде виглядати майбутнє житло. Така квартира є і в «Престиж хол». У відділі продажів відразу пропонують і послуги дизайнерської компанії.

Вартість

Купити квартиру в «Престиж холі» можна трьома способами: 1) сплатити 100% вартості житла, 2) зробити перший внесок у розмірі 35% вартості і протягом 6 місяців виплачувати залишок без відсотків, 3) скористатися розстрочкою від забудовника до 5 років. В останньому випадку – чим більше термін розстрочки і менше сума першого внеску, тим вище процентна ставка. Наприклад, при внеску 10% вартості житла і виплаті платежів протягом 5 років, вона складе 11%. А якщо сплатити 90% вартості житла, а решту суму погашати протягом року, то ставка буде 3% річних. У відділі продажів пропонують програму розстрочки, де все детально розписано.

Продають квартири тут майже за такою ж ціною як і в ЖК «Бульвар фонтанів». Один кв. м житла коштує в «Престиж холі» від $2200 до $2600. Ціна змінюється в залежності від обраного будинку, поверху, розташування квартири.

Наприклад, однокімнатна квартира в споруджуваному будинку при 100% оплаті коштуватиме $120 000, а в будинку, який вже побудований – $141 362. У відділі продажів також сказали, що можна домовитися про знижку, якщо відразу заплатити повну ціну за квартиру. Як правило, це сума 3-4% вартості житла.

Підводимо підсумки

Якщо театр починається з вішалки, то новобудови починаються з реклами. ЖК «Престиж хол» позиціонує себе не просто як новобудову еліт класу, а як комфортне, затишне і спокійне житло. Незважаючи на активну будівництво та близькість центру міста, тут спокійно. Місце не гучне. До метро і найближчих магістралей рукою подати. Єдине, що може з часом затьмарити цей комфорт – затори на вузьких вулицях Анрі Барбюса і Патріса Лумумби. Поруч кілька великих житлових комплексів (ЖК «Престиж хол», ЖК «Бульвар фонтанів» і, за чутками, поруч в «Престиж хол» незабаром буде будуватися ще один).

Сподобалося: близькість метро, тихе місце, розвинена інфраструктура, близькість центру міста, оригінальні планування, передбачені місця для кондиціонерів на фасадах будівель.

Не сподобалося: ще кілька років поруч буде будівництво, перспектива автомобільних пробок при виїзді з комплексу.