Потенційні покупці заміської нерухомості віддають перевагу мінімалізм

Сьогодні заміська нерухомість активно еволюціонує. Вже канули в минуле гігантські і помпезні забудови площами в тисячі метрів. А сучасність диктує інші правила та в ході зараз стриманість поряд з практичністю.

Досить високу популярність зараз завойовують так звані котеджні селища, чисельність яких останнім часом неухильно зростає.

І це не дивно, за порівняно невелику суму ви маєте можливість придбати нерухомість, вдалині від промислових центрів і бути ближче до природи. Як правило, селища такого плану мають мульти форматную структуру, поряд з котеджами на одну сім’ю у них присутня невелика кількість багатоквартирних будівель і бізнес – центрів.

Ринок заміської нерухомості зараз знаходиться в стадії активного розвитку, і якщо раніше селища на більш ніж сотню будинків вважалися чимось неймовірним і нездійсненним, то зараз не викликають подиву навіть поселення з чисельністю котеджів перевищують тисячу. Спортзали, бізнес-центри, басейни, невеликі ресторанчики, – все це зараз в порядку речей і є в наявності у великих котеджних селищах.

Так само важлива роль і площі відводяться парковій зоні, де є прекрасна можливість наблизитися до природи і віддалитися від мирської суєти. Плюс з’являється можливість розводити домашніх тварин: кролівництво, бджільництво, свиневодство і т. д.

Розмір будинків залежить в основному від приналежності до елітного селища або бізнес–класу, в першому, відповідно, площа нерухомості може перевищувати та тисячу метрів, і в досконалу протилежність представники другого класу мають середню площу в 200-250 метрів.

Також при розвиненій інфраструктурі селища відпадає потреба будівництва великих підвальних приміщень, в яких раніше розташовувалися басейни, сауни та інші зручності, що істотно знижує вартість такої нерухомості.

Архітектурні уподобання варіюються в дуже широких межах, але як було сказано вище, на зміну максималізму і помпезності прийшла стриманість і практичність.

Незважаючи на велике розмаїття в сучасному світі різноманітних технологій і матеріалів для будівництва, як і раніше залишається фаворитом старий добрий цегла і дерево, і лише деякі забудовники починають впроваджувати у виробництво сучасні технології.