Попиту на оренду житла падає

Експерти ринку нерухомості фіксують, що відбувається значне падіння попиту на оренду житла в Києві. В жовтні місяці на 40-50% знизилася кількість бажаючих орендувати житло економ-клас у українській столиці на 50% – житло бізнес-класу.

Про це повідомляє портал Papropertyinfo.com.

На думку фахівців, падіння вищевказаного сегмента ринку нерухомості відбулося через прагнення багатьох орендарів знімати житло одразу після завершення літа на тривалий термін. Більшість з них вже до середини осені вибрали собі квартири, в підсумку сталося падіння попиту на оренду.

Подібну тенденцію можна помітити і в сегменті оренди котеджів та будинків. Так як сезон завершився, на сьогоднішній день практично відсутній попит на оренду дач, а попит на відносно дешеві котеджі скоротився в два рази. Зберігає стабільність тільки попит на оренду елітних будинків.

У той же час, в кінці жовтня зафіксовано початок формування попиту на житло для проведення різдвяних і новорічних свят. Згідно з деякими прогнозами, в нинішньому році він буде вище, ніж в попередні.
На думку операторів ринку нерухомості, це підвищення відбудеться в зв’язку з тим, що зростає вартість турів за кордон і дорожчають послуги туроператорів України.