Попит на первинне житло бізнес-класу зростає навіть влітку

Незважаючи на прогнози аналітиків ринку нерухомості, ні Євро 2012, ні літні відпустки не вплинули на зниження кількості покупців на первинному ринку нерухомості в сегменті бізнес і бізнес плюс.

Про це заявила заступник директора з маркетингу RiverStone Ангеліна Деревльова.

За її словами, попит на нерухомість класу бізнес і бізнес+ росте навіть влітку. Між тим особливий попит спостерігається в комплексах, готовність яких складає понад 80%.

Вона також зазначила, що в момент спаду ділової активності у людей звільняється час, який вони можуть присвятити вирішенню особистих питань. Тому багато, хто відкладав правочину – у червні змогли завершити переговорний процес і укласти договори на покупку квартири.

Згідно зі статистичними даними в даний час на ринку нерухомості більше чверті новобудов Києва – це бізнес-клас. При цьому пропозицій в комплексах, популярних серед покупців, все менше і менше, відзначає Ангеліна Деревльова.

За її словами, цей факт пояснюється не тільки високими технологіями будівництва і вдалими плануваннями, але і бажанням клієнта жити в рівній соціальному середовищі в комплексі з розвиненою інфраструктурою.