Попит на «первинку» зросте в 2012 році, – експерт

До кінця поточного року попит на первинну нерухомість може збільшитися на 30%.

Про це повідомив директор з продажів компанії НБК Сергій Гурковський.

За словами експерта, підвищення продажів новобудов сприятиме проведення в Україні парламентських виборів і Євро-2012.

Як повідомляло видання “Экономические Известия”, Гурковський зазначає, що в минулому році угод купівлі-продажу на первинному ринку збільшилася в 3 рази в порівнянні з 2010 роком. Експерт переконаний, що така тенденція збережеться і цього року.

Експерт переконаний, що збільшення грошових потоків під час проведення Євро-2012 дасть багатьом можливість добре заробити. Крім того, цьому сприятиме і інтерес іноземних інвесторів до нерухомості Києва, який також зростає. На думку Гурковський, перший відчутний сплеск купівельної активності з їхнього боку проявиться вже цього літа.

Експерт зазначає, що дуже ймовірно, що напередодні майбутніх виборів відбудеться збільшення грошової маси через значних вливань з боку різних політичних партій та блоків. Крім цього, можливо будуть виконані ініціативи уряду щодо пільгового іпотечного кредитування виділено кошти на програми ДІУ.

Варто відзначити, що ціни на квартири в новобудовах, порівняно з минулим роком, піднімуться приблизно на десять відсотків, спрогнозував експерт.