Попов зібрав 30 млрд. грн. інвестицій для столиці

На першому Київському інвестиційному форумі підписано 6 меморандумів про наміри реалізувати інвестиційні проекти на загальну суму більше 30 млрд. грн.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Зокрема, голова КМДА Олександр Попов підписав меморандум про співпрацю з ТОВ “Юкрейніан Девелопмент Партнерс” про намір створити в столиці інноваційний парк “Bionic Hil” орієнтовною вартістю 8 млрд. грн. “Bionic Hill” планується побудувати у Святошинському районі на ділянці площею близько 147 га На його території будуть розміщені бізнес-центри, науковий центр з університетом, високотехнологічна виробнича зона, житло, спортивно-оздоровчий комплекс, торгівельно-розважальний центр та рекреаційна територія.

Крім того, підписано 4 меморандуми про співпрацю між міською владою і Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України. Документи передбачають в рамках національного проекту “Місто майбутнього” будівництво міжнародного ділового району “Київ-Сіті”; національний проект “Повітряний експрес” та інші інфраструктурні проекти Київського регіону.

Також підписано меморандуми про співпрацю та наміри реалізувати національний проект “Чисте місто” на загальну суму 21 млрд грн. і проект, який передбачає будівництво центру оптової торгівлі у Деснянському районі на суму 1,4 млн грн.

У свою чергу, головний архітектор Києва Сергій Целовальник повідомив, що будівництво міжнародного ділового центру “Київ-Сіті”, іноземні інвестиції в який оцінюються в $1-2 млрд., може бути розпочато в жовтні-грудні 2014р. “Я вважаю, що найбільш вдала майданчик для такого громадського центру – це Осокорки-Північні”, – сказав Целовальник.

Передбачається, що в “Київ-Сіті” увійдуть офісні приміщення, готелі, конференц-центр, торгова нерухомість, приватні медустанови, поліклініки, дитячі дошкільні центри, спортивні установи, фітнес-центр, а також навчальні заклади, житлова нерухомість, виставковий центр, концерт-хол та ін.