Покупці нерухомості на Кіпрі зможуть заощадити завдяки новому закону

Влада Кіпру має намір залучити інвесторів завдяки новому закону. Керівництво країни впевнено, що скасування обов’язкової мита заощадить покупцям нерухомості на Кіпрі тисячі євро. Крім того, новий закон зможе залучити на острів іноземних інвесторів.

Як повідомляє PropertyWire, уряд Кіпру встановили пільговий режим покупки нерухомості на 6 найближчих місяців. Ті інвестори, які сплачують при придбанні нерухомість ПДВ, будуть повністю позбавлені від сплати мита. Це дозволить їм заощадити до 8% від загальної вартості житла. У теж час, покупці не оплавившие ПДВ, зобов’язані внести мито в розмірі 50%.

Раніше іноземні інвестори повинні були внести мито в момент здійснення угоди до набрання чинності нового закону. Влада країни скасували цю норму до червня 2012 року включно. Це було зроблено для того, щоб стимулювати продажу нерухомості.

Фахівець з продажу Джонатан Салсберри з девелоперської компанії Cybarco назвав скасування мита «золотим вікном можливостей для інвесторів». Він вважає, що в першому півріччі покупці зможуть купувати житло на Кіпрі на дуже вигідних умовах.

Салсберри підрахував, що його клієнти зможуть заощадити від 64 тисяч до 317 тисяч євро, купивши віллу в елітному комплексі Akamas Bay Villas.

Експерт додав, що сьогодні на продаж виставлено кілька десятків розкішних вілл з басейнами і садом.