Подружжя з Великобританії зробили зі своєї квартири «будинок з відходів»

Незвичайний ремонт зробила сімейна пара з Великобританії Джеймс Хенрит і Крессе Wessling з Борнмута. Для того, щоб не витрачатися на оформлення нової квартири, пара вирішила використовувати в своєму інтер’єрі старі речі.

Однак перш ніж зробити такий крок, подружжя обійшли достатню кількість магазинів для бідняків і переглянули тисячі предметів інтер’єру на інтернет-аукціонах. Це допомогло молодим людям стати володарями ряду унікальних речей. Але головною перевагою стало те, що ремонт квартири обійшовся набагато дешевше, що планувалося. Якби подружжя використовували нові матеріали, то ремонт квартири обійшовся їм у 41 тисяч євро. Однак старі речі допомогли парі здійснити його всього за 3,5 тисяч євро.

Джеймс Хенрит розповідає, що в їхньому будинку складно знайти два однакових вилки або ножа. Всі вони різні і оригінальні.

На аукціонах пара придбала плитки валлійського сланцю для ванної та пуфи Честерфілд. Стару ліжко молоді люди обробили дошками, кухню виконали з граніту та переробленої деревини, а настил в коридорі застелили відпрацьованими пожежними шлангами.

Така економія дозволила подружжю заощадити на проводці і нової сантехніки.