Платежі за програмою «Оренда житла з правом викупу» будуть на 30-40% нижче ринкової орендної плати

Не менше 70% черговиків відгукнуться на участь в новій соціальній програмі «Оренда житла з правом викупу», оскільки умови участі досить лояльні і близькі до європейських стандартів.

Так передбачає Валерій Мещеряков, голова ради директорів M CONSULTING GROUP.

На сьогоднішній день більше 150 тис. молодих родин стоять на квартирному обліку, нова програма «Оренда житла з правом викупу» покликана допомогти вирішити таким сім’ям житлове питання. Експерти вважають, що ця програма дійсно є прогресивною серед тих моделей будівництва та фінансування житла, які зараз представлені на ринку. Основна її перевага перед іншими програмами – відсутність початкового внеску. Крім того, орендар квартири одночасно з орендним внеском буде вносити і платіж за квартиру, що дозволить йому по закінченню терміну кредитування (15 років) оформити права власності на орендовану нерухомість. Привабливі і самі умови кредитування – термін виплати кредиту 15 років під 3% річних, що значно нижче кредитних ставок, присутніх на ринку кредитування. Також програмою передбачена можливість дострокового погашення всієї вартості квартири без будь-яких санкцій та обмежень.

«Щомісячні платежі за програмою, за моїми оцінками, будуть на 30-40% нижче ринкової орендної плати за аналогічним квартир у столиці», – коментує Валерій Мещеряков.

Програма може не тільки допомогти вирішити житлову проблему тієї категорії населення, яка цього потребує, але також істотно скоротити квартирні черги і стимулювати ринок житлового будівництва.