«Південзахідтрансбуд» ввів в експлуатацію житловий комплекс «Яблуневий»

Девелоперська компанія «Трест «Південзахідтрансбуд» (ПЗТБ) провела урочисте відкриття житлового комплексу в місті Буча Київської області.

За словами Голови Наглядової Ради ЮЗТС Володимира Гусакова, завершити будівництво у тому числі дозволило отримання цільового кредиту в сумі 28 млн. грн Банком «Таврика» від Державної іпотечної установи (ДІУ) для фінансування добудови 10-ти поверхового 163-х квартирного житлового комплексу «Яблуневий».

У свою чергу, радник голови правління Банку «Таврика» Анатолій Дробязко повідомив, що
одночасно з відкриттям кредитних ліній для завершення будівництва у Бучі Банк запустив програму іпотечного кредитування фізичних осіб на придбання житла в цьому об’єкті.

Програма передбачає кредитування під 15% річних терміном до 30 років, при первинному внеску не менше 30% від вартості житла. Таким чином, наприклад, однокімнатна квартира в комплексі, площею 48 кв. м, стає доступною досить великої кількості потенційних клієнтів, так як середній щомісячний платіж по кредиту для покупців складе від 2700 грн, аналогічний платіж по двокімнатній квартирі – від 3700 грн.

Привабливість такого іпотечного продукту підтвердив і заступник голови правління ДІУ Андрій Камуз. «Дійсно, ми в цей проект дофінансували 28 млн. грн і таким чином стали співінвесторами і здешевили вартість квадратного метра. ДІУ – це державна компанія, тим не менш, наша програма фінансування добудови житлових об’єктів абсолютно ринкова і враховує інтереси усіх її учасників – банку, забудовника і насамперед громадян України, які є кінцевими споживачами і мають можливість придбати житло в кредит за найвигіднішими на сьогодні умовами.

Вигідність умов придбання квартир в «Яблуневом» вже оцінили і покупці. «На сьогоднішній день не часто буває, коли будинок ми тільки здали в експлуатацію, а вже більше половини квартир реалізовані, і близько 60-ти відсотків – це кияни, вони переселяються сюди. При цьому близько 60% квартир придбана покупцями в кредит», – повідомив Володимир Гусаков.

Конкурентна ціна на квадратні метри економ-класу – від 6 880 грн, розташування – в 25 хвилинах їзди від столиці, великий вибір планувальних рішень і можливість взяти «довгий» кредит з відсотковою ставкою докризового рівня – ці умови дозволяють забудовникам сподіватися на те, що вже в поточному році всі квартири комплексу буду продані.