«Південзахідтрансбуд» впорядковує свої новобудови

Забудовник «Трест «Південзахідтрансбуд» (ПЗТБ) активізувала кампанію з благоустрою території навколо своїх новобудов з метою підвищення рівня комфорту проживання мешканців.

Ремонт вхідних груп (під’їзди, холи), встановлення дитячих майданчиків, місць для відпочинку та озеленення території – такі дії забудовника стали вже традицією. Всі введені в експлуатацію об’єкти в Києві і Київській області мають зелену зону, відремонтовані під’їзні шляхи, а в одному з житлово-офісних комплексів на Печерську працює перший в столиці церковний дитячий садок, подарований Української Православної Церкви.

Днями забудовник починає впорядковувати територію житлово-офісного комплексу «Панорама на Печерську» по вул. Щорса, 44а. Біля нових секцій вже встановлено дитячий майданчик, крім цього буде проведено озеленення та оформлення холів в єдиній стилістиці. Забудовник не тільки подбає про прибудинкової території навколо 5-секційного комплексу бізнес-класу, але і про безпеку проживання у ньому мешканців. У кожному під’їзді в окремих приміщеннях будуть облаштовані кімнати для консьєржів, а також встановлено відеоспостереження.

Девелопер, працюючи з покупцями, в першу чергу вивчає їх запити, потреби, а також очікування від майбутнього місця проживання. Так, згідно з аналізом відділу продажів, потенційні покупці «первинки» все більше звертають увагу не тільки на якість будинку та квартир у ньому, але і на супутні речі, які роблять життя більш комфортним. Зокрема, покупці «первинки» бізнес-класу хочуть бачити доглянуту територію, відремонтовані холи, добре укомплектовані дитячі майданчики, зони відпочинку для всіх віків, обов’язкова наявність місць для консьєржів та відеоспостереження.

«Трест «Південзахідтрансбуд» – українська девелоперська компанія з 88-річною історією, основним напрямком діяльності якої є будівництво і управління об’єктами нерухомості. У 2009 р. був введений в експлуатацію котеджне містечко «Ясні Зорі» (р. Ірпінь, Київ.обл.), у 2010 році добудований житловий комплекс по вул. Солом’янська, 15а (р. Київ), у 2011 – житлового комплексу «Яблуневий» у р. Буча (Київ.обл.). У найближчих планах компанії – завершення будівництва других черг на житлово-офісних комплексів у столиці: «Панорама на Печерську» (вул. Щорса,44а) і «Печерський Квартал» (бул. Дружби Народів, 14-16).