Підводні камені при купівлі квартири

Під час квартири не слід вцеплятся в “вигідний” дешевий варіант, який продають терміново. Або ціна дуже низька, швидше за все, у вас після покупки можуть виникнути проблеми, і ви можете залишиться без квартири.

У разі, якщо ви самі знайшли підходящу квартиру, краще заклячить попередній договір. У ньому захищені інтереси продавця і покупця, відображені умови, договору купівлі-продажу, і терміни угоди. У попередньому договорі є ціна, терміни угоди та інші вагомі умови. Часто споживач вносить аванс, тим самим він підтверджує всю серйозність своїх намірів.

Запам’ятайте, що передача грошей повинна здійснюватись тільки у нотаріуса в присутності свідків. Краще всього вибрати друга або родича. Бажано нікому не говорити про те, що у вас є велика сума грошей. Попросіть про це та того кому ви довірилися. Приймайте участь у всіх проверкахосуществляемых ріелтором, переглядайте всі оригінали документів, пропонованих продавцем. Якщо при перевірці документів продавець занервував, мужно розглянути ці папери ретельніше. За умови, якщо квартира продається за дорученням, обов’язково перевірте дату видачі та строк, на який довіреність видана. Зверніться до нотаріуса, який видав її, та уточніть, чи дійсна вона. Перевірте, дієздатність продавця, чи не перебуває він уже на обліку в психдиспансері.

Потрібно перевірити, немає чи інших осіб, які мають права на продавану квартиру. У випадку, якщо квартира купувалася продавцем перебувають у шлюбі, необхідно щоб, другий чоловік повинен підтвердив свою згоду на операцію.

Ні в якому разі не погоджуйтеся на заниження вартості в договорі. Коли договір буде оскаржений в суді, то ви зможете розраховувати тільки на суму, зазначену в договорі.

Ще один нюанс, який може вам нашкодити – це борги комунальним службам. Після переходу квартири у вашу власність, розраховуватись з боргами доведеться вам.

Шахраї знаходять все нові і нові дірки, тому не економте на послуги агентів з нерухомості. Для купівлі квартири завжди краще звернутися в агентство нерухомості.