Під Євро-2012 номери в готелях подорожчають у 30 разів

На період проведення Євро-2012 номери в готелях України істотно подорожчають.

Журналісти видання “Дело” провели експеримент і спробували забронювати номер в готелі на 10 червня. У результаті з’ясувалося, що вартість проживання в готелях на час проведення Чемпіонату з футболу зросте мінімум з 3 до рекордних 30 разів.

Як повідомляє видання, більшість гостей Євро-2012 для бронювання житла використовують всесвітньо відомий портал booking.com, за допомогою якого можна переглянути наявність вільних місць у будь-якому готелі світу. Однак на 10 червня booking.com не знайшов жодного вільного номера в готелях столиці України.

Що стосується регіонів, то у Харкові ціни зашкалили, відзначає видання. На 10 червня є тільки одна пропозиція – номер для чотирьох осіб за 12600 грн. в добу. Примітно, що сьогодні цей номер можна зняти 31,5 рази дешевше – за 400 грн.

У Донецьку вільних місць в готелях, які мають зірки, не знайшлося. У місті Львів місця поки що є, але і їх активно бронюють, повідомляє газета.

Що ж стосується оренди квартир, то фахівець з маркетингу SV Development Сергій Костецький запевняє, що вартість орендованого житла на час проведення Євро-2012, зросте на 30-50%. Але до вартості готельних номерів вони не піднімуться хоча б тому, що відсутні ті послуги, які надають готелі.