Під Києвом велика кількість «заморожених» котеджних містечок

Не вважаючи Києва, сьогодні в столичному регіоні налічується близько 315 котеджних містечок.

З них 120 селищ вже побудовані, 121 – споруджується 95 на стадії проекту.

Про це повідомив директор компанії «Реалекспо» Віктор Коваленко.

З його слів стало відомо, що за рік у Київській області з’явилося 24 нових проекти котеджних містечок. Однак, разом з тим, залишається значна кількість будівельних майданчиків, де зведення котеджів «заморозили». Їх частка із загального числа об’єктів у Київській області становить 41% (86 об’єктів).

На сьогоднішній день найбільша кількість заморожених котеджних містечок знаходяться в Макарівському, Обухівському, Києво-Святошинському районах. Тут їх кількість становить по 15 об’єктів на район. У Броварському та Бориспільському районах таких по 11, а у Вишгородському – 8, розповів Коваленко.

Експерт також поінформував, що середні ціни на котеджі в столичному регіоні протягом минулого року знизилися на 3,6%, тобто до 1 тис. 96 доларів за «квадрат».

Варто відзначити, що раніше аналітики ІАП «Столична нерухомість» повідомляли, що ціни на будинки під Києвом знизилися на 10,5%.

Нагадаємо, раніше представник Dragon-Ukrainian Properties & Development Plc Руслан Хицюк зазначав, що покупці почали підвищувати свої вимоги до заміської нерухомості. За його словами, сучасний покупець дивиться на якість будівництва, географічне розташування об’єкта, репутацію конкретного забудовника і, відповідно, на вартість котеджу.