Перші кроки у вирішенні проблем паркувальних

У столиці в тестовому режимі функціонує парковка з автоматизованою системою. Надалі планується облаштування таких майданчиків на 6 основних в’їздах у столицю.

У столиці біля станції метро «Іподром» презентували паркування з автоматизованою системою, яка стала першою в Києві «перехоплює» парковкою на в’їзді в місто. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі КМДА.

Новий паркінг вже місяць працює в тестовому режимі, під час якого перевірялася робота автоматизованої системи: інформаційне табло для освітлення кількості вільних місць на майданчику, в’їзна стійка для видачі талонів, термінал контролера-оператора, автоматичні шлагбауми, а також система відеоспостереження, що дозволяє контролювати територію майданчика з монітора, встановленого на посту охорони.

Майданчик розрахований на 205 місць. Година перебування обійдеться власникам транспортного засобу в 5 грн., 12:00 – 11 грн., А добу – 22 грн.

«Тестуючи цю площадку, ми побачили, що гості столиці зацікавлені не їхати на власному авто в центр Києва, проте вони потребують надійної і гарантованої охорони їх транспортного засобу і, звичайно, адекватної ціни послуги. Наступним етапом стане облаштування такого паркінгу біля станції «Теремки» на Кільцевій дорозі», – розповів заступник голови КМДА Михайло Костюк.

Також повідомляється, що на 6 основних в’їздах у столицю планується облаштування 12 таких паркувальних майданчиків.

Як повідомляла «Україна Комунальна» порядок формування тарифів на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів з рекомендаційного стане обов’язковим. Відповідну постанову було схвалено урядом.