Перше трейд-шоу житлової нерухомості Home Expo закінчилося угодами. ФОТО

У Києві пройшло перше трейд-шоу житлової нерухомості Home Ехро.

Перше трейд-шоу житлової нерухомості Home Expo закінчилося реальними угодами і переросло в партнерську програму експертизи та лояльності Home Expert.

Головна місія Home Expo – стати допоміжною майданчиком для якісних пропозицій і надійним інструментом для усвідомленого вибору покупців – виконана.

Всі бажаючі придбати житло, а саме такими були відвідувачі нового формату для українського ринку заходу, – змогли 22 і 23 вересня не тільки ознайомитися з новими проектами, але й отримати на стенді Home Expert юридичну консультацію щодо безпечного інвестування в нерухомість від партнера проекту ЮФ “Constructive Lawyers”.

А так само отримати карту партнерської програми Home Expert, надає масу гарантій і переваг, в тому числі і знижки від ексклюзивного партнера проекту – мережі супермаркетів «Нова Лінія».

Наприкінці заходу всі відвідувачі трейд-шоу, які отримали карту Home Expert взяли участь у фінальному розіграші квадратних метрів і подарунків. Троє щасливчиків, які стали власниками свого ПЕРШОГО квадратного метра в престижному житловому комплексі RiverStone.

Як і було обіцяно організаторами, на центральній експозиції були представлені архітектурні макети будинків і котеджних селищ, що дало змогу потенційному покупцеві не тільки візуально побачити те, що буде побудовано, але і порівняти з проектами конкурентів. За рівнем подачі та культури персоналу можна було безпомилково визначити позицію забудовника на ринку і зробити висновки про надійність продавця. А отримавши належну інформацію про зацікавили його проектах, швидко і безпомилково прийняти рішення, заощадивши при цьому масу часу на пошук і перегляд об’єктів, які не відповідають його вимогам.

В трейд-шоу брали участь ЖК «Акварелі», ЖК «Покровський посад», а так само велика кількість цікавих пропозицій було представлено компаніями СК «Акрополь», ВАТ «Трест «Південзахідтрансбуд».

Родзинкою трейд-шоу був стенд проекту RiverStone з вражаючим уяву макетом неосяжних розмірів і такої ж краси. Нікого не залишили байдужими чарівні моделі у вишуканих капелюшках у вигляді будинків, які стали символом заходу.

Найпопулярнішим у відвідувачів трейд-шоу був стенд житлового комплексу «Паркові озера», що найімовірніше говорить про найбільш вдалому ринкову пропозицію.


Одним з кращих на експозиції був стенд житлового комплексу Звіринецький, підтримував своєю респектабельністю статус елітного проекту.

Бездоганно організовані стенди житлових комплексів «Щасліве», «Грюнвальд» і котеджного містечка «Ведмеже», представленого компанією Invest House, були для відвідувачів показником професійності команд даних проектів.

Привертали увагу відвідувачів вишуканістю красиві макети житлових комплексів «Соборний» та «Зелений квартал», а масштабністю – житловий комплекс «Захидный».