Переваги покупки квартири в новобудові

Житло в новобудові по-як і раніше потенційними покупцями вважається придбанням досить ризикованим — невідомо наскільки готова вкластися в обіцяні терміни зведення будинку будівельна компанія і наскільки якісно робочі виконають своє завдання.

Але при ретельному аналізі ситуації існуючий ризик можна максимально зменшити. Тим більше, що покупка квартири в новому будинку має безліч значних переваг.

Перш за все, купуючи таке житло, ви можете бути твердо впевненими у відсутності темної юридичного підгрунтя. Адже ніхто не може бути застрахований від проблематичною ситуації, коли через деякий час після укладення договору раптово з’являються неповнолітні діти або родичі, які вийшли з місць не настільки віддалених. Така ситуація, у разі придбання житла на вторинному ринку, цілком ймовірно, може призвести до втрати придбаної квартири. Навіть якщо врахувати наявність непоганого виходу, а саме страхування права власності, заходи виявляться досить витратними. Придбання квартири в новобудові виявляється за всіма параметрами варіантом з меншою часткою ризику.

Будівлі, пропоновані на первинному ринку, мають абсолютно нової інженерною інфраструктурою – це та опалювальні системи, і системи водопостачання, оснащені трубопроводами з пластику та лічильниками на воду, а також сучасні електричні та телекомунікаційні мережі. До того ж у таких будинках на сьогоднішній день проводиться установка якісних склопакетів і сучасних ліфтів. Територія, прилегла до зведеним будівель, як правило, озеленена та благоустроєна, на ній розміщують спортивні і дитячі майданчики. Зазвичай бувають передбачені автостоянки. На даний момент все більше забудовників віддають пріоритет паркінгів, які можуть розташовуватися або поруч з будинком, або в підземних поверхах.

Останнім часом виникла тенденція квартальної забудови, при якій будинки будують паралельно з об’єктами необхідної соціальної інфраструктури. Тому з урахуванням того факту, що покупець здобуває не тільки житло, але й отримує додатковий комфорт від наявності одночасно зведених шкіл і дитячих садів, магазинів і т. д., цей вибір є дуже привабливим.

У тому випадку, коли міський шум і суєта неабияк набридли, і душа прагне тиші і спокою хоча б в після робочий час, хорошим рішенням стануть зводяться на даний момент в більшості передмість нові житлові комплекси. При наявності всіх переваг, притаманних місту, такі будинки оточує природа і свіже повітря,

Ще однією перевагою покупки житла в новобудові є величезна свобода вибору. Всім нам відомо, що зведені в 60-80-х роках житлові будівлі, практично ідентичні, незалежно від того, у якому місті вони побудовані. У них збігається тип будов, розмір і планування, на відміну від сучасних споруд, які по праву можуть пишатися своєю різноманітністю і включають в себе велику кухню і санвузли. З’являється можливість віддати перевагу потрібного метражу, вибрати варіант планування та місцезнаходження споруджуваного житла.

Безумовно, щоб звести до мінімуму юридичні ризики, рекомендується вибирати житло в новому будинку чи комплексі з наявними вже правами власності. Проте варіант, який вже знаходиться на другій половині етапи зведення, пропонується до продажу дорожче приблизно на 20%. У той же час ціна квартир у будинку, в якому закладено лише котлован, може бути на 20 відсотків нижче, якщо порівнювати з уже зведеним спорудою в житловому комплексі.