Переваги квартири студії

10-15-2020
Які переваги та недоліки квартири-студії - Будівельний портал Волині

 

Якщо ви замислюєтеся на тим, чи варто купити квартиру студію, то необхідно взяти до уваги ряд позитивних і негативних факторів, які істотно можуть впливати на ваше життя. Адже квартира-студія – це не тільки модна новинка на ринку нерухомості, але і серйозне капіталовкладення, до якого варто підійти стратегічно.Давайте розглянемо реальні факти, при яких Вам варто придбати квартиру-студію. Або, в іншому випадку, найкращим рішенням для Вас стане думка про те, щоб купити однокімнатну квартиру. Також хочемо вам порекомендувати ознаемитись у нас на сайті з недостатки квартиры-студии і перевагами квартири студії.

маленька площа

Найчастіше на ринку нерухомості виникають пропозиції про продаж квартир-студій, від переробок з колишніх однокімнатних квартир. І найчастіше це від 28 до 40 м2. Якщо Ви збираєтеся купити невелику квартиру, то Вам потрібно добре продумати ергономічність житлового простору.Кухня з’єднана зі спальній Якщо вас двоє і Ви любите спати довше, а Ваша половинка хоче радувати Вас млинцями з самого ранку, то навряд чи Вам підходить варіант квартири в стилі студія. Адже відсутність стін означає і відсутність особистого простору.

Не висока ціна

Про факт невеликої житлової площі ми сказали, але забули згадати що так само невеликий метраж компенсується і невисокою вартістю квартири. Хоча, якщо Ви заглянете на наш сайті https://novostroyki.dp.ua/kvartira-studia-dostoinstva-nedostatki , то зможете вибрати будь-яку квартиру по площі і замовити її в стилі студії.

Зручність у простоті

Якщо в житті Ви цінуєте простоту і комфорт, Ви не звикли обмежувати себе і створювати рамки, то квартира-студія точно для Вас! Простота пересування по квартирі не створює дискомфорт. Та й до того ж, Вам немає необхідності прибирати кімнату, кухню та коридор, замість цього Вам потрібно буде виконувати прибирання всього в одній кімнаті! Нестандартне рішення для творчих ідейно сьогоднішній день існує безліч дивовижних дизайнів і ідей для квартир-студій. Не важко буде створити гармонійний простір в різних модних стилях. Одну з них Ви зможете втілити і в своїй новій квартирі. А можете придумати і здійснити свій власний унікальний дизайн, адже в квартирі-студії немає рамок і немає меж!