Перед купівлею квартири в новобудові зверніть увагу на ціну квадратного метра,- експерт

Представник житлового комплексу «Міністерський» Наталія Проніна дала цілісні поради з придбання житла в новобудовах.

Перед тим, як прийняти рішення про покупку квартири в новобудові, необхідно зібрати інформацію про репутацію забудовника, перевірити дозвільну документацію на будівництво і звернути увагу на ціну житла, розповіла Проніна.

«Якщо ви купуєте квартиру в споруджуваному комплексі, то варто подивитися на якість вже побудованих будівель», – зазначила експерт.

Також Проніна радить звернути увагу на вартість квадратного метра нового житла. За її словами, дуже занижена вартість може свідчити про наявність проблем у забудовника.

«Необхідно розуміти, що ціни на ринку вже склалися і устоялися. Якщо вам пропонують шикарну квартиру в Києві за 7000 грн. за квадратний метр, то десь є проблема. Як приклад, або забудовник заощадив на комунікаціях, матеріалах, або є інші приховані причини», – пояснює фахівець.

Крім того, покупцеві слід оцінити, скільки коштів потрібно на ремонт житла. Часто приваблива ціна квартири таїть у собі значні витрати на обробку через використання дешевих матеріалів при будівництві та низької якості робіт.

«Адже часто буває так, що ціна квадратного метра житла в новобудові виглядає дуже привабливою, але потім вам знадобиться витратити чи не ще стільки ж на ремонт», – сказала Наталія Проніна.