Пакети паперові САШІ

2-24-2020

not found
Виготовляємо на замовлення і продаємо готові зі складу паперові пакети саше, чисті і з печаткою логотипу, з прозорим віконцем і глухі. Пакети типу саші — пакети з v – подібним дном і бічними розширеннями. Ця упаковка ідеально підходить для подарунків, фруктів, овочів, зелені, випічки, хліба, багетів, гамбургерів, хот – догів, картоплі фрі та іншого фастфуда. Дніпропетровськ), Вільногірськ, Жовті Води, Кам’янське (кол. Артемівськ), Волноваха, Добропілля, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Курахове, Лиман (кол. Красний Лиман), Маріуполь, Мирноград (кол.
Також хочемо вам порекомендувати https://ias.ua/katalog/pakety-bumazhnye-sashe
Кіровоградська область Олександрія, Бобринець, Знам’янка, Кропивницький (кол.
Одеська область: Арциз, Балта, Білгород – Дністровський, Біляївка, Болград, Великий Дальник, Ізмаїл, Кілія, Одеса, Подольськ (кол. Котовськ), Роздільна, Рені, Саврань, Татарбунари, Чорноморськ (кол.
Доставка в інші населені пункти, адресна та експрес доставка — платно ( ). Також платно доставляються всі товари виготовлені спеціально для клієнта. За замовчуванням усі посилки страхується на повну вартість. Варіанти поповнення карти: зі свого рахунка – через мобільний додаток або веб-сайт або через касу будь-якого банку. Самий швидкий і зручний спосіб оплати. Оплата при отриманні можлива при доставці через . Інші можливі варіанти оплати по домовленості. Для отримання товару на складі потрібен оригінал довіреності. Належної якості – можна повернути, обміняти всі категорії товарів з цілої заводський упаковкою, в повній комплектації і без слідів використання. Виняток становлять товари, виготовлені під замовлення, наприклад, на які було завдано фірмовий логотип або позначення компанії – замовника. Неналежної якості – всі без винятку групи товарів, включаючи і виготовлені під замовлення. Повернути/ обміняти товари належної якості клієнт може протягом 14 календарних днів. Повернення товару належної якості проводиться за рахунок коштів покупця, тим же способом, яким він і був доставлений покупцеві. Якщо пошкодження сталися в момент транспортування, т. з вини транспортної компанії – то відповідальність за товар переходить на неї. В даному випадку необхідно написати претензію в транспортну компанію, осуществившую доставку. У всіх інших випадках при виявленні браку клієнт може повернути/ обміняти товари неналежної якості протягом 14 календарних днів. Закон України від.