Оцінку для ЗТМК проведе ПП «Бюро Маркуса»

Для Запорізького титано-магнієвого комбінату — єдиного в Україні та Європі виробника металевого губчастого титану, відібрали оцінювача.

ПП “Бюро Маркуса” (Київ) перемогло в конкурсі з відбору оцінювача ринкової вартості цілісного майнового комплексу (ЦМК) державного підприємства “Запорізький титано-магнієвий комбінат” (ЗТМК), який вноситься з боку держави в статутний капітал створюваного з інвестором ТОВ, передає “Інтерфакс-Україна”.

Як йдеться у повідомленні в газеті “Відомості приватизації” у середу, переможцем іншого конкурсу з відбору оцінювача 24,9% у транспортно-експедиційному ПРАТ “Трансфорвандинг Лімітед АГ” для подальшого продажу стало ТОВ “Самсон” (Київ).

Власником ПП “Бюро Маркуса”, створеного в 2006 році, є голова експертного зради Українського товариства оцінювачів Яків Маркус.

Компанія “Самсон” працює на ринку нерухомості з 1995 року, а з 1997 року займається також оцінкою.
Згідно з умовами конкурсів, вартість робіт по оцінці об’єктів повинна бути нижче 100 тис. грн.

Раніше Кабінет міністрів України постановою №243 від 23 січня 2012 року схвалив передачу потенційному інвестору 49%-ї частки в ЗТМК. Згідно з документом, ФДМ після отримання в своє управління ЦВК ЗТМК повинен надати уряду пропозиції про створення ТОВ “ЗТМК” з недержавними учасниками.

Балансова залишкова вартість основних засобів ЗТМК за станом на кінець березня 2012 року становила 241,596 млн грн, незавершеного будівництва — 10,421 млн грн, нематеріальних активів — 13,035 млн грн. Підприємство володіло земельними ділянками площею понад 386 га.

Балансова залишкова вартість основних засобів “Трансфорвандинг Лімітед АГ” станом на кінець березня 2012 року становила 109,887 млн грн, довгострокові фінансові інвестиції — 98,179 млн грн.