Останні тенденції в дизайні заміських будинків. ФОТО

Актуальні тренди в дизайні заміських будинків серйозно змінюють їх зовнішній і внутрішній вигляд. Які найбільш затребувані дизайнерські рішення в проектуванні котеджів в цьому році?

Про це в матеріалі директора компанії “Укринтел” Марини Семенець.

З приходом літа життя за містом для мешканців мегаполісів стає все більш привабливою. Всі, хто може собі дозволити жити поза розпеченого асфальту, високих будинків і скупчення машин, у теплу пору року переїжджають на дачі або в заміські котеджі.

Які будинки на сьогоднішній день є найбільш привабливими? Розглянемо останні тренди дизайну заміських будинків.

Більшості власників котеджів подобається простота і відчуття простору. Незалежно від метражу замовники хочуть відчувати свободу.

Таким чином, найчастіше поєднується вітальня, коридор, прихожа, кухня. І навіть тераса, якщо вона є. Окремими завжди залишаються тільки спальні і санвузли.

Новими тенденціями дизайну заміських будинків стали максимальна кількість вікон, скляні двері та стіни. При проектуванні є можливість отримати будь-яку конфігурацію і кількість вікон.

Віконні прорізи до підлоги, видові скляні стіни дають багато світла, повітря і легкості, додатково підкреслюючи життя на природі. Навіть вхідні двері все частіше стають прозорими.

А ось спальні найчастіше воліють робити невеликими. Найчастіше, замовники не бажають витрачати квадратні метри на кімнату відпочинку. У нових будинках зазвичай передбачаються окремі гардеробні. Тому, крім ліжка, тумбочки, крісла і дзеркала в кімнаті нічого по суті більше не потрібно. Кухням останнім часом теж відводиться маленька площа – до 10-12 кв. м.

Певні тенденції спостерігаються і в облаштування санвузлів. Все частіше класичні ванни замінює прозоре скло і душовий трап. У таких кімнатах роблять вікна, додаючи природного сонячного світла.

Мінімум корпусних меблів – ще один стійкий тренд сучасних котеджів. Всі меблеві елементи заховані, або винесені на допоміжні приміщення. Тільки все найкрасивіше і необхідне залишається на увазі – дивани, камін, плазма, картини.

І, звичайно ж, тераси. Час невеликих балконів пройшло. Нова тенденція дизайну заміських будинків – великі просторі тераси. Тепер тут місце відпочинку, літня їдальня, лаунж зона і навіть кабінет. Що може бути краще свіжого літнього повітря!