Особливості освітлення. Нестандартні рішення


Освітлення в будинку може надати особливий шарм інтер’єру і дуже ефектно підкреслити геометрію кімнати, особливо при невеликих квадратних метрах. Сьогодні освітлення настільки захопила уми дизайнерів, що навіть створено особливий напрям дизайну освітлення.Хочу запропонувати https://stroim.kharkov.ua/category/evroremont

У цій статті ми розглянемо основні цікаві прийоми використання освітлення в квартирі.

Багаторівневе освітлення

Цей прийом активно використовується як дизайнерами, так і аматорами. Вся суть багаторівневого освітлення полягає з установці світла шарами від стелі до підлоги. Так, наприклад, в приміщенні буде верхнє світло, світло на нижньому ярусі підвісної стелі, світлодіоди, встановлені в зоні карниза, бра, підсвічені картини і світло, що йде від підлоги. Звичайно, тут важливо підібрати правильне поєднання, адже не всі комбінації будуть однаково виглядати в різних приміщеннях.

Світло від підлоги

Установка світильників в нижній частині по периметру стіни або навіть в підлозі створюють особливий ефект, який візуально подовжує стіни і змінює геометрію вузьких просторів, наприклад, в коридорі.

Світлодіоди

Світлодіодне освітлення дуже м’яке і неагресивна. Воно гарно підкреслить нижній рівень меблів, кухонного гарнітура або ж зону карниза. Такий світ полегшує громіздкі конструкції і створює ефект легкості.

Освітлення прорізів і ніш

Такий прийом підходить для приміщень будь-якого розміру. Спеціально відведені ніші, які можна декоративно прикрасити, додатково висвітлюються світильниками. Таким чином створюється незвичайний ефект, які візуально полегшує і розсовує стіни.

Декоративне освітлення

Якщо вам властиво впадати в романтичний настрій, декоративне освітлення вам у цьому допоможе. Це досить модна на сьогодні тенденція, яка полягає в зміні кольору подається освітлення. Під настрій можна вибрати інтенсивні зелені або червоні кольори, або приглушений синій, який навпаки, заспокоїть і налаштує на потрібний лад.

У цій статті ми розглянули лише декілька прийомів з освітленням, які можуть значно перетворити ваш будинок. Але фантазія не знає меж, адже в ході експериментів народжуються справжні шедеври. Тому, експериментуйте, комбінуйте освітлення і ви досягнете ідеального результату, до якого прагнете.