Особливості оренди нерухомості в Криму

Ближче до початку кожного сезону, тобто з травня, орендні ставки на житло в Криму збільшуються.

Часто таке підвищення власники житла пояснюють такими причинами, як підвищення тарифів за оплату комунальних послуг. Хоча, насправді, ставки ростуть набагато більше, ніж комунальні тарифи. Найбільшої величини ставки досягають влітку, в період відпусток.

Оренда кримської нерухомості в травні

Також експерти відзначають, що часто в травневі свята найбільшим попитом користується нерухомість в Криму середнього і вищого класу. Це пояснюється тим, що на відпочинок приїжджають, в основному, платоспроможні сім’ї, готові платити гроші за поліпшені умови проживання під час свого перебування на курортах Криму.

До того ж, експерти відзначають, що щороку кількість відпочиваючих у травневі свята збільшується, що призводить і до збільшення пропозицій оренди, в яких часто складно розібратися. А з допомогою фахівців з хороших агентств нерухомості підібрати оптимальний варіант для проживання на півострові можна значно швидше.

Збільшилися в травні ставки часто залишаються на тому ж рівні і в наступні місяці, особливо якщо погодні умови сприяють ранньому відкриття сезону. Крім того, багато потенційні орендарі цікавляться житлом для проживання під час літньої відпустки вже зараз, а деякі навіть бронюють.

Оренда житла влітку

Якщо травневі орендарі нерухомість для оренди в Криму вибирають, як правило, висококласну (апартаменти з відмінними умовами та прекрасним, зручним розташуванням), то в літній час знімають на півострові житло будь-якого класу і будь-якого рівня. Вартість об’єкта багато в чому залежить від його місця розташування, точніше, близькості до морського узбережжя, а також від рівня ремонту та наявності відповідної побутової техніки та інших умов комфортного проживання.

Крім того, вартість квартир і котеджів залежить і від міста, в якому вони розташовані. Спеціалісти, говорячи про нерухомості в Криму, в тому числі, і оренді в різний час року, відзначають, що найдорожчі об’єкти розташовані на ПБК – у Великій Ялті, Алушті. Трохи меншу ціну мають квартири і будинки в Євпаторії або Феодосії, а в Керчі традиційно можна орендувати влітку житло за найбільш доступною ціною.

Максимальна кількість пропозицій на ринку збігається з часом найбільшого попиту на об’єкти кримської нерухомості – літній сезон, святкові періоди і т. д.