Основний якірний орендар ТРЦ OceanPlaza – гіпермаркет real


Гіпермаркет real,-, що входить до складу METRO Group, стане найбільшим якірним орендарем торгово-розважального центру Ocean Plaza, будівництво якого ведеться на вул. Антоновича, 176. Згідно договору оренди, підписаного між сторонами 23 червня, площа приміщення складе 11 885 кв. м. Партнерами з розвитку проекту є компанії UDP і «К. А. Н. Девелопмент». Ексклюзивний агент по оренді – UTG (Українська Торгова Гільдія).

Як повідомила керівник проекту UTG Світлана Обміняна, гіпермаркет розміститься на мінус першому рівні торгово-розважального центру. Вона нагадала, що вибір оператора був зроблений на підставі тендеру, проведеного компанією UTG, яка є ексклюзивним агентом зі здачі в оренду ТРЦ Ocean Plaza. Були проаналізовані такі характеристики претендентів, як досвід оператора, його імідж в Україні та світі, асортимент, цінова політика, якість надання послуг відвідувачам, якість пропонованих товарів і т. д.

«За всіма розглянутими критеріями найвищі оцінки були отримані брендом real,-, – повідомила С. Обміняна. – На нашу думку, даний оператор краще інших претендентів зможе підтвердити високий рівень проекту OceanPlaza».

С. Обміняна також зазначила, що обопільна зацікавленість участі в проекті real,- була підкріплена протоколом про наміри, підписаним раніше ще в серпні 2010 року.

«Наявність в нашому проекті такого сильного міжнародного якоря, як real,-в черговий раз підкреслило статус проекту і впевненість у тому, що його унікальність і масштабність будуть оцінені по достоїнству ще не одним міжнародним брендом» – прокоментувала підписання договору оренди з гіпермаркетом начальник відділу маркетингу і продажів компанії «К. А. Н. Девелопмент» Анна Попруга. «На черзі у нас підписання договорів з рядом найбільших світових брендів. Хочемо запевнити наших майбутніх відвідувачів, що в Ocean Plaza вони зможуть насолодитися захоплюючим шопінгом, захоплюючими розвагами та отримати безліч позитивних емоцій від часу, проведеного в нашому новому торговому центрі європейського зразка», – зазначила Ганна Попруга.

Гіпермаркети real,- в складі торгово-розважального центру Ocean Plaza стане першим об’єктом під цим брендом в центрі столиці. Асортимент оператора буде налічувати більше 70 000 позицій. На території гіпермаркету будуть представлені товари як харчової, так і промислової групи, кулінарія та випічка власного приготування за технологіями, які роками опрацьовувалися в кращих містах Європи. Високий рівень обслуговування, європейський підхід до ведення бізнесу не залишить байдужим жодного покупця real,- .