Основні типи новобудов

Сьогодні покупці все частіше віддають перевагу квартирам у новобудовах, навіть, незважаючи на те, що таке житло обходиться їм дорожче, ніж в старих будинках.

Новобудови бувають декількох видів, тому ціни в них можуть помітно відрізнятися один від одного.

Панельний будинок

Панельний будинок відрізняється від монолітного. А який будинок вибрати, якщо ви хочете квартиру з високими стелями? Панельний будинок – будинок із залізобетонних панелей, які кріпляться між собою.

Такий вигляд новобудов – найпоширеніший за рахунок швидких термінів будівництва та відносно недорогій вартості квартир у них. Але біля будинків такого типу багато недоліків.

По-перше, маленька звукоізоляція. Сусіди будуть чути все, що у вас відбувається, так само, як і ви сусідів.

По-друге, в панельних будинках невисокі стелі – не більше 2,75 м. Все пояснюється тим, що панелі більшого розміру виготовити складно.

По-третє, в панельних будинках, ні в якому разі не можна робити перепланування, прибирати несучі стіни.

По-четверте, будівельники при будівництві будинку укладають панелі, як вийде, а не як годиться. Потім на місці стиків тріскається штукатурка, і облуплюються шпалери. А, якщо плити не укладені близько один до одного, то в квартирі криві стіни, підлоги і стелі, і їх потім потрібно буде вирівнювати.

Але, якщо грошей небагато, купуйте квартиру в панельному будинку. Принаймні, це краще, ніж квартира «хрущовка».

Новобудова з каркасів і блоків

Основа такого будинку – каркас, в який вбудовуються блоки або цегла. Плюс такий новобудови – високі стелі, дихаючі стіни і оригінальне планування. В таких квартирах можна робити планування на свій розсуд. Це одні з найдорожчих квартир в новобудовах, особливо, якщо стіни цегляні.

Новобудова з моноліту

При будівництві будинку такого типу спочатку ставлять опалубку, в яку заливається бетон. Стіни виходять дуже міцними, і не тріскаються. Тому в квартирах будинків такого типу рівні підлоги, стелі і стіни, прекрасна звуко – і теплоізоляція. Планування в таких квартирах вільна і простора. Монолітні будинки завжди будують за одним проектом, тому такі будинки унікальні.

Єдиний мінус таких квартир – дуже висока вартість.