Ошукані інвестори ЖК «Золотий берег» знову мітингуватимуть

Наступного тижня, 5 червня, перед будівлею Одеської обласної державної адміністрації відбудеться повторний мітинг інвесторів недобудованого житлового комплексу «Золотий берег». Він стане частиною всеукраїнської акції протесту постраждалих вкладників «Марш парасольок».

Організатори мітингу наголошують, що понад 600 інвесторів, не вважаючи членів їх сімей, які вклали свої особисті заощадження і кредитні кошти в будівництво 100 тис. кв. метрів РК «Золотий берег» на 16-й ст. Великого Фонтану. Будинок повинні були ввести в експлуатацію в грудні 2007-го року. Проте його будівництво не тільки не було закінчено в заявлені терміни, але і повністю зупинено у 2008 році.

«Незважаючи на численні обіцянки з боку будівельної компанії і міської влади, на сьогоднішній день будівництво на об’єкті не тільки не ведеться, але і незрозуміло, хто несе відповідальність за те, що відбувається там», – підкреслюють пайовики.

За їх словами, за останні кілька років були замінені генеральний підрядник будівництва, частково змінено склад засновників замовника, відбулася заміна директорів підприємств, з’явилися нові фіктивні організації, які беруть участь у будівництві будинку.

Ошукані інвестори 6 років продовжують жити на знімних квартирах і оплачувати взяті банківські кредити. «За розмірами будівництва і кількістю зібраних з інвесторів коштів довгобуд РК «Золотий Берег» порівняємо з відомої на всю Україну будівельною аферою «Еліта-центр», — вважають організатори акції.

На мітингу 5 червня вони хочуть вимагати від голови Одеської облдержадміністрації Едуарда Матвійчука відзвітувати про реальні дії, які робилися для вирішення проблеми довгобуду.