Орендувати нерухомість в Юрмалі на літній період починають вже зараз

Протягом зимових місяців люди починають орендувати житло в Юрмалі на літній період. За словами експертів, переваги наймачів змінилися. Зараз вони готові укладати в основному короткострокові контракти.

У 2012 році більшість договорів оренди житла в Юрмалі на літо було укладено в період з січня по березень. Великий відсоток угод виявилися короткостроковими – від одного тижня до місяця. За даними експертів компанії Baltic sotheby’s International Realty, кількість заявок на літо 2013 року також збільшилася. І основна кількість договорів по оренді теж буде укладено протягом трьох перших місяців року. Про це повідомляє портал Varianti.lv.

«Зі свого боку, ми бачимо, що власники власності, як і раніше чекають багато і відразу, – зазначає співвласниця Baltic sotheby’s International Realty Ілзе Мазуренко. – У всьому світі пропозиція визначає попит. Власники нерухомості Іспанії, Болгарії вже давно підлаштувалися під побажання клієнтів, пропонуючи їм провести відпустку в апартаментах на будь-який зручний термін. Ні для кого не секрет, що працювати з одним клієнтом, який знімає дачу відразу на 3 літні місяці набагато простіше, ніж з десятьма на той же період, але треба дивитися на реальну ситуацію. А вона така, що люди хочуть провести відпустку, 1-2 тижні, а не жити все літо».

Як додає фахівець, у 2012 році знизився інтерес до «Нової хвилі» з боку потенційних орендарів. Як тільки з’явився вибір у вигляді Олімпійських ігор у Лондоні, вони відразу поспішили туди. По-друге, минуле літо виявилося холодним і дощовим. Нарешті, за весь період дії змін у законі «Про імміграцію» багаторічні орендарі обзавелися власним житлом, де вони проживають або самі, або здають в оренду друзям і знайомим. Що значно скоротило коло потенційних наймачів.