Орендодавці столиці сплатили 171 млн. податків

У I півріччі 2013 року бюджет Києва поповнили 171,4 млн. грн. податків, отриманих від наданого жителями столиці житла в оренду. При цьому податкові органи виявили 329 орендодавців, які ухилилися від сплати податків.

Про це повідомляють у прес-службі Головного управління Міндоходів в Києві.

У 2013 році надходження від здачі в оренду нерухомості в столиці збільшилися на 60,4 мільйона гривень. Це на 54% більше ніж у відповідному періоді минулого року.

Крім того, протягом і півріччя 2013 виявлено 329 громадян, які надавали своє житло в оренду, та уклонившиеся від сплати податків. За результатами перевірок додатково нараховано та сплачено до бюджету 2,2 млн. грн.

Щоб виявити ухиляються орендодавців і збільшити надходження коштів до бюджету, органи податкової служби отримують інформацію від органів місцевого самоврядування та Жеків про здачу квартир в оренду, вивчають інформацію в ЗМІ, оголошення та пропозиції, в тому числі в мережі Інтернет.

Зараз податкові органи Головного управління Міндоходів у Києві ведуть облік майже 11,4 тис. фізичних осіб, у тому числі – 8,7 тис. фізичних осіб-підприємців, що здають в оренду нерухомість. Крім того, ще близько 17 тис. громадян отримують доходи від надання нерухомості в оренду.