Орендарів квартир в Києві викидають на вулицю без речей і документів. ВІДЕО

Оренда квартири в Києві все частіше закінчується бійкою і вигнанням на вулицю без суду і міліції.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Господарі квартири вирішуються на самосуд, а люди, які її знімали, виявляються під відкритим небом, часто без документів і елементарних речей. Так сталося і з киянкою Наталією, яка вже тиждень ходить в одному одязі – всі її речі від неї закрили в квартирі, яку вони з чоловіком знімали останні 4 місяці. Наталя запевняє, що платили все як годиться, заборгували лише тисячу гривень. Але одного разу господарі приїхали і силою виштовхали за двері спочатку дружину, а потім і чоловіка.

“Втолкнула мене на кухню, схопила ніж, наставила на мене. Він змінив замки. Вони там з електрошокерами, нас поливали газовими балончиками… почали бити чоловіка, у нього струс мозку”, – розповіла Наталя.

Однак господиня квартири Лідія Сандуляк запевняє, що пара відмовлялася платити за останні місяці, ігнорувала їх попередження і не пускала в квартиру, і вони, щоб відвоювати своє майно, змушені були діяти суворо. У скандальне виселення орендарів втрутилися і сусіди, і міліція. Тепер відкрито кримінальне провадження, описано майно, а квартира запломбована. Юристи констатують, що в останні роки оренда житла, а особливо якщо вона проходить напівпрозоре, все частіше закінчується бійкою. Найголовніше в такій ситуації і орендарям, і господарям мати копії всіх документів.

“Стороні-наймачеві буде важче довести, що він платив ці кошти”, – зазначила правозахисниця Тетяна Головата.

Господарі скандальної двокімнатної квартири виставили борг на 10 тис. грн і не віддають орендарям ніяких речей, навіть документів. Раптово виселені люди опинилися на вулиці без елементарного і з побоями в лікарні. А тим часом слідство може тривати місяці.