Оренда заміського будинку на літо під Києвом обійдеться в $1 тис. на місяць

Сьогодні ціни на оренду заміського будинку стартують від $1000 в місяць для економ-класу. У бізнес і еліт-класі середні ціни оренди становлять $3500-6500 в місяць, хоча є і пропозиції значно дорожче.

Обмежена пропозиція будинків категорії бізнес і еліт змушує киян бронювати об’єкти задовго до сезону.

Як правило, до травня вже орендовано більше 80% об’єктів. Попитом користуються цегляні будинки на 2-3 спальні, повністю мебльовані з кухнею і їдальнею зоною в організованих містечках. Підвищують попит і, відповідно, орендну ціну об’єкта облагороджена територія, наявність дитячої розважальної зони (ігровий майданчики, зелені зони для прогулянок), озера або басейну, невеликого кафе або ресторану на території містечка.

Орендний заміський бізнес являє собою досить привабливий сегмент для девелопменту, проте значні початкові інвестиції роблять поріг входження в цей бізнес досить високим — будинку необхідно не тільки побудувати, але і меблювати і облагородити територію. Тим не менше, попит на оренду особняків і таунхаузів у весняно-літній період динамічно зростає”, — розповідає “Делу” директор з розвитку бізнесу Knight Frank Kiev Ярослава Чапко.

Значна кількість орендних об’єктів сконцентровано в Обухівському напрямку, де представлені в основному будинку бізнес і еліт-класу. В економ-класі пропонуються будинки і літні дерев’яні будиночки у Вишгородському та Житомирському напрямку.

“З ростом попиту на оренду заміського житла власники об’єктів почали піднімати мінімальний термін оренди, який виріс в поточному році до 1 місяця (проти подобової оренди, тижневої оренди та пакетних пропозицій вихідного дня, що практикуються у минулі роки). Є об’єкти, де мінімальний термін оренди встановлений на рівні 3 місяців”, — резюмує Ярослава Чапко.

Ціни на оренду заміського будинку стартують від $1000/міс. для економ-класу. У бізнес і еліт-класі середні ціни оренди становлять $3500-6500/міс., хоча є і пропозиції значно дорожче.