Оренда приватних квартир в Швейцарії витісняє місцеві готелі

На готельному ринку Швейцарії відбулися нововведення: все частіше туристи почали користуватися орендою приватних квартир і кімнат. Таким положенням справ стурбовані місцеві готельєри.

Зокрема на території столиці – Цюріха з кожним днем все більше мешканців надають такий вид житла туристам і мандрівникам.

За словами експертів готельного бізнесу, сьогодні в місті діє близько 350 пропозицій про здачу в найм кімнати або квартири.

Найчастіше багато туристів вважають, що ночівля у приватній квартирі з місцевими людьми надає їх подорожі ще більшого колориту, тому з радістю обирають саме такий вид житла. У свою чергу орендодавці Цюріха, непогано заробляють на таких клієнтів, оскільки за ніч мандрівники платять в середньому близько 100 євро.

Варто відзначити, що ціна номера в готелі Цюріха приблизно така ж, однак багато туристи все ж краще приватне житло, бажаючи отримати новий туристичний досвід.

Між тим, деякі фахівці готельного напрямку вважають, що такий стан справ може позитивно позначитися на готельному господарстві Цюріха, а також в значній мірі буде розвивати туристичну галузь на території міста.

«Різноманітність готельних об’єктів приверне нових туристів в місто і в загальному, сприятиме збільшенню туристичного потоку», – зазначає Президент Готельного союзу Цюріха Йорг Арнольд.

За його словами, на традиційні готелі Цюріха приватні будинки і квартири істотно не вплинуть: «Наприклад, бізнесмен або інший заможних клієнт не буде знімати квартиру і тим більше кімнату в приватному будинку, найімовірніше він зупинитися одному з престижних готелів».

Й. Арнольд зазначає, що приватні будинки і квартири найчастіше привертають увагу молодих мандрівників, яким цікаво все нове.

Між тим власники готелів середньої та низької цінової категорії все ж дещо стурбовані, адже приватне житло забирає саме їх клієнтів. На даний момент готельєри переглядають свою стратегію роботи і придумують нові способи привернути нових клієнтів.