Оренда нерухомості Києва в січні

У січні 2012 р. обсяг коштів, витрачених на оренду елітної нерухомості Києва (від $3 тис. на місяць), склав $105,165 тис. Частка угод, укладених в елітному сегменті, склала 4,5% від усіх угод з оренди, що відбулися в січні.

Про це свідчать дані аналітичного центру агентства нерухомості Park Lane.

За підсумками січня, частка нежитлових приміщень на ринку оренди склала 40% від загального обсягу. У цю категорію ввійшли переважно комерційні приміщення: кафе і ресторани. Співвідношення офісних і комерційних об’єктів в січні склало 30/70 відповідно. Офісні приміщення були орендовані в основному в нецентральних районах: Нивки, Солом’янка, Осокорки (Дніпровська набережна). Комерційні об’єкти – в центрі та Голосіївському районі.

Житлові об’єкти (квартири і будинки) склали 60% ринку оренди у січні. Сюди увійшли переважно квартири від 3-х кімнат, площею 115 кв. м в центральних районах – Печерський, Шевченківський, а також на Оболонських Липках. Найбільш популярними серед орендарів були об’єкти за адресами: вул. Щорса, 32-б,в,г; Оболонська набережна і просп. Героїв Сталінграда.

Лідером за ціною став особняк в Києві (Печерський район), вартістю $7 тис. на місяць. Частка елітного сегмента склала 28% від усіх витрат на оренду за результатами січня.

«Наш прогноз по зростанню активності в комерційному сегменті, в тому числі і в січні, виправдався. Як для першого «святкового» місяця, ми побачили дуже хорошу активність, пройшло навіть кілька великих угод по оренді в заміському сегменті. Враховуючи настільки оптимістичний початок року, ми сподіваємося, що і весь 2012-й буде активним, динамічним і багатим на великі придбання», – поділилася спостереженнями і прогнозами Генеральний директор АН Park Lane Галина Мельникова.