Оренда квартир на Теремках зросла в ціні

Недобудована станція метро «Теремки» побічно, але вже почала приносити дохід киянам.

Так, жителі Голоссиевского району, які мають квартири поблизу будується станції, вже щосили заробляють на обіцянках влади відкрити її найближчим часом. Напередодні нового осіннього сезону вартість оренди квартир на сусідніх вулицях злетіла вгору майже на 50-70 доларів.

«Однозначно ринок нерухомості завжди реагує на такі проекти, тим більше в столицю ось-ось повернуться всі відпочиваючі і студенти. Ціна зміниться в діапазоні 10-12%. Найпопулярнішими варіантами залишаються 1-2 кімнатні квартири», – розповів експерт з нерухомості агентства «Благовіст» Антон Делікатний.

За його словами, сьогодні ціни на житло на Теремках варіюються від 3500 до 6000 грн. За дві-три зупинки від майбутньої станції до середньої ціни додають як мінімум 30 доларів.

Тим часом дата початку курсування поїздів залишається відкритою. До Дня незалежності до станції відправиться тільки тестовий поїзд.

«Перерізати червону стрічку ніхто не буде. Поїздка розрахована виключно на фахівців. Потрібно протестувати, як все працює. З реальним запуском станції це ніяк не пов’язано», – повідомили в прес-службі метрополітену. Там додали, що підприємство ще навіть не прийняло станцію на свій баланс, тому що вона вважається недобудованим.

Згідно з останніми заявами компанії «Київметробуд», станція готова на 70%. Керівництво метробудівців впевнене, що реально запустити «Теремки» можна буде не раніше 14 жовтня.