Оренда елітних котеджів користується попитом

У травні поточного року частка угод, укладених в елітному сегменті нерухомості на ринку Києва та області, склала 6,5% від усіх угод з оренди.

Про це порталу повідомили в Агентстві нерухомості Park Lane.

За підсумками травня, частка нежитлових приміщень на ринку оренди склала 30,4% від загального обсягу. У цю категорію ввійшли переважно офісні приміщення, розташовані на Подолі (вул. Верхній і Нижній Вал) та у Шевченківському районі.

Заміські будинки зайняли в травні частку 30,5% на ринку оренди нерухомості. Популярними серед орендарів були комфортні, повністю готові до проживання та відпочинку (ділянка від 10-12 соток, басейн, ландшафтний дизайн) будинку в Нових Безрадичах, Козині, Романкове (Обухівський р-н), Кременище (Києво-Святошинський р-н). Площа таких об’єктів від 350 кв. м, ціна практично всіх пропозицій перевищує 4 тис. дол .в міс.

Квартири склали 39,1% від усього обсягу ринку орендии за травень. Сюди увійшли квартири в Печерському, Шевченківському та Оболонському районах столиці. Найбільш дорогою операцією в даному сегменті стали квартира в сучасному житловому комплексі по вул. Вєтрова, 7-б (Шевченківський р-н), оренда яких обійдеться в 18 дол./кв. м в місяць.

“У травні ми відзначали закономірний сезонний сплеск інтересу до оренди заміських будинків. Думаю, ця тенденція збережеться і в червні, а до середини літа показники оренди будинків знизиться на 20-25%. Офісні приміщення залишаться на колишньому рівні до кінця літа, а частка квартир на ринку оренди елітної нерухомості до кінця літа-початку осені може зрости”, – поділилася прогнозами Галина Мельникова, генеральний директор АН Park Lane.