Оренда «елітки» користується високим попитом

Квартири орендують в основному в центрі Києва.

У жовтні 2011 року обсяг коштів, витрачених на оренду елітної нерухомості Києва (від 3 тис. дол. США на місяць), склав 207 тис. 810 дол. США. Частка угод, укладених в елітному сегменті, склала 6,6% від всіх операцій по оренді, що відбулися в жовтні.

Про це повідомили в прес-службі АН Park Lane.

Квартири в жовтні зайняли домінуючу частку – 60%. Сюди увійшли апартаменти в центральних районах Києва: вул. Інститутська, 18, Б. Хмельницького, 80, Жилянська, 59-а, бул. Лесі Українки, 23-а.

На ринку оренди заміських будинків в жовтні частка елітних об’єктів склала 8%. У цю категорію увійшов і найдорожчий об’єкт за підсумками жовтня: будинок в Києво-Святошинському районі, с. Михайлівка-Рубежівка, вартість оренди якої склала 12 тис. дол./міс., а також особняк на вул. Саратовської в Шевченківському районі столиці, за який орендарі платитимуть 7 тис. дол./міс.

За словами генерального директора АН Park Lane Галини Мельникової, взимку слід чекати збільшення інтересу до оренди заміських будинків: «протягом зимового сезону ми плануємо збільшити частку заміських будинків до 12-16%.

Особливістю цього ринку в поточному році стало практична відсутність операцій по короткостроковій оренді будинків (2-4 місяці). Велика частина договорів на оренду особняків укладалися на тривалий термін (від 6 міс.) і ця тенденція останнім часом посилюється».

Раніше повідомлялося, що на «елітку» в Києві витратили 7,5 млн. дол.