Оренда британської нерухомості принесе хороший прибуток її власникам

Найбільш вигідно на сьогоднішній день купувати нерухомість у Британії, а потім здавати її в оренду. Експерти пояснюють, оскільки в більшості регіонів цієї країни нерухомість дешевшає, то є всі шанси укласти успішну операцію.

За їхніми прогнозами, у наступному році падіння цін припиниться, а вже в 2013 почнеться подорожчання.
У теж час, попит на оренду нерухомості в Сполученому Королівстві зростає, внаслідок того, що багато людей не в змозі дозволити собі покупку житла.

Близько 40% власників нерухомості відзначають, що останнім часом все більше потенційних орендарів цікавляться їхніми будинками і квартирами. Водночас, лише 4 % орендодавців відзначають спад.

Сьогодні у Великобританії орендна плата збільшуватися. У серпні 2011 року середня вартість оренди в Англії та Уельсі збільшилася на 2,1 %, досягнувши 713 фунтів стерлінгів на місяць. Між тим, дохід від оренди також зростає. 50% опитаних британських орендарів стверджують, що їх річний прибуток дорівнює 5,5 % від вартості нерухомості. У столиці Британії цей показник становить майже 6 %, в Йоркширі і Хамбері — 7,6 %, в Уельсі — 7,7 %. При цьому дохід кожної п’ятої орендованій квартирі в країні перевищує 9 %. За словами орендарів, це вигідніше, ніж заощаджувати кошти у банках.

Також великою перевагою є те, що кредитні організації Великобританії охоче видають позички орендодавцям. В цілому за другий квартал поточного року загальний обсяг таких позик склав 3,5 млрд. фунтів стерлінгів.