Ольга Сумська нагодувала майбутніх мешканців ЖК RiverStone

Великодні свята надовго запам’ятаються інвесторам житлового комплексу RiverStone. Тут зустрічали Великдень з народною артисткою України Ольгою Сумською.

Роксолана вітчизняного кінематографа пригощала інвесторів комплексу авторськими стравами. В ході заходу артистка приготувала свій фірмовий великодній салат, рецепт якого є в книзі Ольги Сумської «Готуємо разом». Всі інвестори і майбутні покупці квартир в новому житловому комплексі не тільки дегустували кулінарний шедевр зірки, але і отримали в подарунок кулінарну книгу з автографом артистки.

Сама ж Ольга Сумська вважає, що її зустрічі з інвесторами комплексу стали традицією, і вона вже встигла призначити наступну зустріч, влітку на зеленому суботнику.

Такі заходи дозволяють майбутнім мешканцям комплексу познайомиться ближче і стати хорошими сусідами. Для тих, хто тільки збирається придбати квартиру даний захід подарувало масу позитивних емоцій, які допоможуть зробити правильний вибір при купівлі житла. Крім того, потенційні покупці змогли поспілкуватися з інвесторами і почути їх об’єктивну думку про житловому комплексі RiverStone.