Обсяг інвестицій в елітну нерухомість Києва склав $12,5 млн.

Обсяг коштів, вкладених в елітну нерухомість столиці зріс порівняно з показниками минулого місяця на 4,2%.

У вересні 2011 р. обсяг капіталовкладень в елітну нерухомість столиці (вартістю від $300 тис.) склав $12,5 млн, що на $500 тис. (4,2%) більше, ніж у серпні ($12 млн), повідомили в прес-службі агентства нерухомості Park Lane.

За даними компанії, за підсумками вересня частка елітного сегмента в загальній кількості угод склала 4,5%, що нижче показників серпня на 0,9%.

«У вересні домінуюча частина угод в елітному сегменті була проведена в ціновому діапазоні від $300 до $500 тис. Відмінною рисою цього місяця стало те, що більшість покупок були здійснені не в центрі міста. Це пояснюється хорошим співвідношенням «ціна – якість життя», яке можна отримати, вибравши саме такий варіант житла», – розповіла Галина Мельникова, генеральний директор АН Park Lane.

Як сказано в повідомленні, серед покупців популярністю користувалися елітні квартири в нових будинках за адресами: вулиця Кудряшова, 20; просп. Героїв Сталінграда, 8, 4а, 2г, 2е; вул. Тимошенко, 21. Однак серед об’єктів, вартість яких перевищувала $500 тис. були об’єкти виключно у Печерському та центрі Шевченківського району.

У вересні елітний сегмент був представлений квартирами від 3 до 5 кімнат, площею від 150 кв. м. В основному покупців цікавили будинки і житлові комплекси сучасного періоду забудови. З адрес у центральних районах, привертали увагу клієнтів у минулому місяці, були: вул. Хрещатик, 13; вул. Інститутська, 18а; вул. Ковпака, 17; бул. Шевченка, 27б.

Від загальної суми капіталовкладень, частка коштів, вкладених у вересні в елітну нерухомість, склала 21%. Вартість 1 кв. м в самому дорогому об’єкті, проданому у вересні в елітному сегменті, за даними компанії Park Lane, склала $7 тис.