Низькі ціни на землю в Румунії привернули увагу інвесторів

Інтерес покупців до нерухомості та ділянок землі в Бухаресті і жудеце (повіті) Илфов виріс в 2011 році. Низькі ціни стали головною причиною цього.

Румунський сайт про нерухомості IMOPEDIA повідомив про зростання інтересу відвідувачів ресурсу до земельних ділянок в Бухаресті та його околицях на 28% в 2011 році, пише Global Property Guide. Індекс, що відображає зацікавленість відвідувачів у придбанні землі, найсильніше виріс в IV кварталі минулого року.

Значення індексу в жовтні і листопаді перевищувало аналогічний показник 2010 року на 49%. У грудні перевищення становило 64%. Понад 61 000 відвідувачів сайту IMOPEDIA цікавилися покупкою ділянок землі. Керівник ресурсу Разван Мунтян назвав зростання попиту на земельні ділянки позитивним сигналом для румунського ринку.

Падіння цін на нерухомість протягом двох років стало головним чинником зацікавленості міжнародних покупців в румунських об’єктах.

Пан Мунтян наголосив, що ділянки землі в околицях Бухареста сьогодні продаються за дуже низькою ціною. Експерт звернув увагу потенційних інвесторів на якість майна. Дешеві ділянки землі часто розташовані на великій відстані від асфальтованих доріг. Покупці не можуть розраховувати на наявність електрики, водопроводу і каналізації.

Разван Мунтян заявив, що вдало розташовані ділянки також часто продаються за низькою ціною. Покупці повинні звертатися до професіоналів, щоб вигідно придбати нерухомість в Румунії.