Новини на ринку торгової нерухомості

Торгова нерухомість продовжує утримувати лідерство в ракурсі динаміки розвитку серед всіх типів нерухомості, як в столиці, так і в обласних центрах.

Так, у першому півріччі 2011 року збільшився попит на торговельні об’єкти високої якості, в результаті чого рівень вакантності в об’єкти торгової нерухомості був знижений, і в середньому склав 2%.

Також в залежності від типу об’єкта, його місцезнаходження і інших якісних характеристик, стали рости орендні ставки. У середньому по Києву ставки за оренду торгових площ знаходиться в межах від 3% до 15%.

У цей період намітилася позитивна динаміка розвитку активності рітейлерів. Так на ринок Києва, так само як і на всеукраїнський ринок, почали виходити нові оператори, а працюють в нашій країні рітейлери продовжили розширювати свою присутність.

Крім того, на вітчизняному ринку стали з’являтися нові міжнародні мережеві оператори, що спричинило за собою відкриття магазинів відомих у всьому світі брендів.

Всі вищевикладені тенденції повинні призвести до стимуляції інвесторів і девелоперів до розвитку нових проектів. У найближчі роки планується розвиток заміських форматів торгових об’єктів.